De Lauwers C1 herpakt zich na een zwakke 1ste helft!
Op zaterdag 8 oktober stond de wedstrijd tegen vv Opende C1 op het programma. Dit team stond onderaan, en het leek of de jongens en meiden dachten het klusje zomaar even te klaren.
de 1ste helft.
De Lauwers begint erg rommelig, en van organisatie was geen sprake.
Toch komen we op 0-1! Redmar ( bij uitstek de beste man van de Lauwers de 1ste helft), word diep gestuurd, gooit de bal voor, en deze bal beland bij Thomas op het hoofd, waar de bal viavia toch in het doel beland!
Waar de leiding dacht dat dit een ommekeer zou zijn voor het spel van de Lauwers, bleek dit toch niet het geval te zijn! Het bleef erg slordig! Maar de kansen die we kregen, werden benut! Redmar wordt wederom diep gestuurd, geeft de bal voor op Jeffrey op randje 16, hij draait mooi open en met zijn linker laat hij de keeper kansloos, 0-2!
Hierna gaat het mis, de verdediging staat heel slecht, en op het middenveld word ook niet opgelet! In een kort tijdsbestek kregen we zomaar 2 doelpunten tegen. Er werd zomaar door de verdediging heen gewandeld. In het vervolg van de 1ste helft mochten we blij zijn dat we niet meer tegen kregen! ruststand: 2-2!
de 2de helft.
De 2de helft begon heel anders, er stond een heel ander elftal in het veld! Iedereen haalde zijn niveau of steeg er bovenuit! Wat voor ons als leiding ook alleen maar genieten was!
De organisatie stond goed, de combinaties lukten, en er werd voor elkaar gewerkt! Dit resulteerde dan ook snel voor de 2-3, weer een voorzet van Redmar, en een doelpunt van Jeffrey!
Eventjes later een vrije trap op ongeveer 20 meter van het doel, Gilian pegelt hem heerlijk in de goal: 2-4! De wedstrijd word mooi uitgespeeld wat nog een 2-5 opleverd dankzij Redmar!
Conclusie: 1ste helft heel erg slecht, in de 2de helft word het uitstekend opgepakt! een wereld van verschil!
Verder nog een pluspunt voor onze Gilian! Hij was in de gehele wedstrijd de man die het goede voorbeeld gaf !! KLASSE.
Richard

